Dom Aktualności

Czym jest SPC FLOORING?

Orzecznictwo
dobra jakość Podłogi winylowe WPC na sprzedaż
dobra jakość Podłogi winylowe WPC na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra obsługa

—— Jan

Twoja jakość jest dobra.

—— Emilia

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Czym jest SPC FLOORING?
Czym jest SPC FLOORING?

SPC FLOORING (Rigid Core LVP) to modernizacja i ulepszenie luksusowych wykładzin winylowych (LVT flooring), wiodących produktów na przyszłość. Ruszt sztywny rdzeń SPC łączy w sobie siłę kamienia i piękno drewna, Jeden dla wszystkich rozwiązań dla Twojego dekoracja domowa.


Podłoga SPC jest wykonana przez powłokę UV, warstwę ścieralną, warstwę druku SPC, rdzeń SPC, warstwę balansującą. Do podkładu, pianki EVA, IXPE lub drewna korkowego jako opcji wszystkie dostępne. Posiada zalety, takie jak dobra stabilność wymiarów, wysoka wytrzymałość na odrywanie, niewielki hałas podczas chodzenia, brak wypaczeń, brak zniekształceń, 100% wodoodporność, izolacja cieplna i akustyczna, ekologiczne przyjazna sztywna podłoga, brak szkodliwych emisji.

SPC Flooring to podłoga z kompozytów kamiennych, łącząca wytrzymałość kamienia i piękna drewna z pięcioma warstwami, które są odporne na zużycie i zachowują luksusowy wygląd przez dziesięciolecia. SPC to także powiew instalacji, czyszczenia i konserwacji, zapewniający realistyczną trójwymiarową replikację naturalnych materiałów, w tym desek drewnianych, tłoczonych płytek oraz marmurowych i tkanych tekstur. Występy przyćmić większość podłóg na rynkach, jest uważana za rewolucję do dekoracji powierzchni podłogi. Ponieważ idealnie pasuje do każdego zakątka domu, niezależnie od kuchni, sypialni czy łazienki.

Pub Czas : 2018-10-17 14:57:17 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Qingdao Jyhoto Eco Technology Development Co., Ltd.

Tel: 86-532-8517-1537

Faks: 86-532-8517-1537

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)